MKP Noteć Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Dru?yna juniorów starszych wznawia treningi - zapraszamy wszystkich zawodników!!!

• autor: mkp-starszy, 2018-05-06 20:47

W rozegranym w dniu wczorajszym meczu mistrzowskim młodzików D2 Noteć Mały Piłkarz przegrała w Janowcu z miejscowa Sparta 5:1 (4:0) bramkę dla gości zdobył Norbert Wożniak. Trener naszego zespołu Dariusz Semenowicz zadowolony był tylko z drugiej połowy meczu kiedy zespół grał i biegał. W pierwszej połowie trener ocenił grę swojego zespołu jako ,,stojano’’. Za tydzień 13 maja godz. 10.00 mecz z Goplanią Inowrocław.

Skład Noteci Mały Piłkarz: Marcel Śmigielski – Paweł Bogdański, Dawid Dąbrowski, Jakub Grubicki, Nikodem Kożanowski, Miłosz Kwiatkowski, Marcel Rychwicki, Borys Krzemiński, Norbert Wozniak, Błażej Piaskowski, Karol Piaskowski.